Publications Office of the EU
TR Tuněchody, obnova rozvodny 110/35kV_PD - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TR Tuněchody, obnova rozvodny 110/35kV_PD

  • Paskelbta
    26/06/2026
  • Galutinis terminas
    31/07/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ČEZ Distribuce, a. s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71323100 Elektros energijos sistemų projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
N006/26/V00019445
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je vyhotovení a řádné a včasné předání Smlouvou o dílo specifikovaných stupňů PD s názvem: „TR Tuněchody, obnova rozvodny 110/35kV_PD“ (číslo stavby: IE-12-2009799). Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Zadávací dokumentaci.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/portal/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://nen.nipez.cz/portal/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nabídková cena
Apskaičiuotoji vertė
1.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.