Publications Office of the EU
Prancūzija-Nanterre: Automobilių stovėjimo aikštelių valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Nanterre: Automobilių stovėjimo aikštelių valymo paslaugos

  • Paskelbta
    31/05/2023
  • Galutinis terminas
    30/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/06/2023
  • Skirta
    20/07/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nanterre Coop Habitat
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90914000 Automobilių stovėjimo aikštelių valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
261,725.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

La consultation a pour objet la réalisation de prestations de nettoyage des parkings souterrains et extérieurs résidentialisés sur l’ensemble du patrimoine de Nanterre coop habitat. A ce titre, outre les enjeux d’hygiène, de santé et de confort évidents, l’entretien ménager de ces espaces est un enjeu majeur pour l’image et l’aspect de Nanterre coop Habitat et de ses locataires envers le public extérieur.
Les résidences concernées sont regroupées par antenne.
Le patrimoine immobilier est réparti sur 3 antennes de proximité :
Antenne du Centre ;
Antenne du Petit Nanterre ;
Antenne du Parc - Mont Valérien.
L’ensemble des résidences sont situées sur la commune de Nanterre.
Les prestations techniques attendues sont détaillées dans le Cahier des Clauses Techniques Particulières (C.C.T.P).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marches.maximilien.fr/?page=Frame.ConsultationsOrganisme&org=a3v
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/06/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
261,725.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Association Travail & Partage
Pašto adresas: 39 Rue du Chevaleret, 75013 Paris
Vietovė: Paris
Pašto kodas: 75013
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.