Publications Office of the EU
F-Rennes: Su kompiuteriais susijusi įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

F-Rennes: Su kompiuteriais susijusi įranga

  • Paskelbta
    19/04/2011
  • Galutinis terminas
    06/06/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/06/2011
  • Skirta
    13/10/2011
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,700,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
SEQUI-INFO-2011
Aprašymas

Fourniture, livraison et installation de matériels informatiques sous environnement Windows et Linux dans divers lycées bretons.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/06/2011 09:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,700,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Econocom Products and Solutions
Pašto adresas: 1 rue de Terre Neuve, BP 62
Vietovė: Courtaboeuf
Pašto kodas: 91942
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.