Publications Office of the EU
Čekija-Ostrava: Medicininiai kvėpavimo prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Ostrava: Medicininiai kvėpavimo prietaisai

  • Paskelbta
    01/09/2023
  • Galutinis terminas
    02/10/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2023
  • Skirta
    30/11/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice Ostrava
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33157400 Medicininiai kvėpavimo prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,645,976.45 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,687,860.00 CZK
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
OŘN-77/23
Aprašymas

Předmětem plnění veřejné zakázky pro všechny části VZ je dodávka nových pacientských plicních ventilátorů – transportních a poskytování záručních a pozáručních servisních služeb bez ND po dobu 5 let.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Fakultní nemocnice Ostrava
Nacionalinis registracijos numeris: 00843989
Pašto adresas: 17. listopadu 1790/5
Vietovė: Ostrava
NUTS kodas: CZ080
Pašto kodas: 70800
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Jana Senftová
Pagrindinis adresas: http://www.fno.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFakultninemocniceOstrava
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2023 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.