Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Diuseldorfas: Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Diuseldorfas: Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės

  • Paskelbta
    11/04/2014
  • Galutinis terminas
    30/05/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/05/2014
  • Skirta
    04/08/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,456,830.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,308,386.08 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
17
Pasiūlymo referencinis numeris
16/10-2014-0092
Aprašymas

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Pašto adresas: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Vietovė: Düsseldorf
Pašto kodas: 40225
Šalis: DEU
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/05/2014 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.