Publications Office of the EU
Norvegija-Stavanger: Apgyvendinimo patalpų, pastatų ir langų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Stavanger: Apgyvendinimo patalpų, pastatų ir langų valymo paslaugos

  • Paskelbta
    25/02/2017
  • Galutinis terminas
    27/03/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/03/2017
  • Skirta
    02/05/2017
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Universitetet i Stavanger
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO0 Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911000 Apgyvendinimo patalpų, pastatų ir langų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
50,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
ANSK 04/17
Aprašymas

The University of Stavanger (UiS) has signed a framework agreement for cleaning services. The agreement will run for 3 years with an option for 1 plus 1 year extension.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Universitetet i Stavanger
Nacionalinis registracijos numeris: 971 564 679
Pašto adresas: Kjell Arholms gt. 41
Vietovė: Stavanger
NUTS kodas: NO04
Pašto kodas: 4036
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Espen Haavardsholm
Pagrindinis adresas: http://www.uis.no
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/03/2017 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
50,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Proclean AS
Pašto adresas: Luramyrveien 63
Vietovė: Sandnes
Pašto kodas: 4391
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.