Publications Office of the EU
Sporto aikštelių įrangos tiekimas ir įrengimas Pomorie mieste ir Gaberovo kaime, Pomorie savivaldybėje, pagal dvi dalis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Sporto aikštelių įrangos tiekimas ir įrengimas Pomorie mieste ir Gaberovo kaime, Pomorie savivaldybėje, pagal dvi dalis

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
  • Galutinis terminas
    01/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
43325000 Parkų ir žaidimo aikštelių įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
80,531.90 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
605947
Aprašymas

Šios sutarties dalykas – rangovo, kuris, atsižvelgdamas į konkretų perkančiosios organizacijos poreikį, tiektų ir įrengtų įrangą Pomorijė sporto aikštelei ir Pomorijės savivaldybės Gaberovo sporto aikštelei, paskyrimas. partija №1: „Įrangos, skirtos sporto aikštelei I dalyje, tiekimas ir įrengimas 195 pagal Pomorijų planą (PI 57491.504.66 pagal KK)“; „№2“ dalis: „Įrangos tiekimas ir įrengimas sporto aikštelėje I reguliuojamoje zonoje, q. 19 pagal Gaberovo kaimo planą, obsht. Išsamus visos numatomos veiklos ir kiekvienos dalies techninių charakteristikų aprašymas pateiktas prie dokumentų pridėtoje techninėje specifikacijoje (№ 1 priedas). ​​​​​​​

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/605947
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/605947
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2026 14:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.