Publications Office of the EU
Belgija-Turnhout: Pastatų elektros įrangos remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Belgija-Turnhout: Pastatų elektros įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    27/02/2016
  • Galutinis terminas
    21/04/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/04/2016
  • Skirta
    24/05/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Scholengroep Kempen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE213 Arr. Turnhout
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50711000 Pastatų elektros įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
170.05 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2015/03
Aprašymas

Voorwerp van deze werken: raamovereenkomst voor elektriciteitswerken en elektrische installaties.
Toelichting: Scholengroep Kempen wenst, in het kader van een raamovereenkomst, over te gaan tot het aanduiden van een leverancier/firma voor elektriciteitswerken.
Als aanbestedende overheid schrijft Scholengroep Kempen een overheidsopdracht uit voor:
— onderhoudswerken aan elektrische installaties,
— de depannagewerken,
— de werken voor vernieuwing, uitbreiding, aanleg en herstelling van elektrische installaties in de gebouwen,
— werken voor onderhoud en aanpassing van elektrische installaties,in gebouwen, scholen, internaten en centra die eigendom zijn van het Gemeenschapsonderwijs en beheerd worden door Scholengroepen.
De werken en diensten worden geleverd aan de scholen en instellingen van de particerende Scholengroepen en kinderdagverblijven van VZW Dol-Fijn.
De participerende Scholengroepen zijn: Scholengroep 3, 4, 5, 6 en 7. Deze zijn allemaal gesitueerd binnen de provincie Antwerpen.
Een overzicht van deze scholen per scholengroep vindt u in bijlage E van het lastenboek.
Voor de toepassing van de uitvoeringsregels, de gunningsregels en de technische bepalingen wordt de overheidsopdracht als 1 opdracht worden aanzien.
De Scholengroepen beslissen over het aantal en de aard van de uit te voeren werken.
Als aanbestedende overheid behoudt Scholengroep Kempen zich uitdrukkelijk het recht voor om gedurende de geldigheidsduur van het onderhavige contract elektriciteitswerken te laten uitvoeren door een andere aannemer (zie ook I.3).
De overeenkomst heeft een looptijd van 4 (vier) jaar. De overeenkomst is jaarlijks door zowel de opdrachtgever als de opdrachtnemer opzegbaar (zie II.4 van het lastenboek). De overeenkomst kan door beide partijen jaarlijks opgezegd worden met een aangetekend schrijven mits inachtname van een opzegperiode van 6 maanden. De opzeg moet in dit geval gebeuren voor 1 maart van het desbetreffende jaar. Mits tijdige opzegging per aangetekend schrijven, heeft de partij die wordt opgezegd geen recht op enige schade- of opzegvergoeding.
De geraamde omzet is 2 500 000 EUR (inclusief btw).
Plaats van uitvoering: scholen en campussen van de deelnemende Scholengroepen van het GO!.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Scholengroep Kempen
Pašto adresas: Grote Markt 52
Vietovė: Turnhout
Pašto kodas: 2300
Šalis: BEL
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/04/2016 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

50711000 - Pastatų elektros įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

45400000 - Pastato užbaigimo darbai

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
170.05 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: G-Electro
Pašto adresas:
Vietovė:
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.