Publications Office of the EU
Prancūzija-Rennes: Šviesoforų montavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Rennes: Šviesoforų montavimas

  • Paskelbta
    24/05/2017
  • Galutinis terminas
    04/07/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/07/2017
  • Skirta
    18/09/2017
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
DIR Ouest
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233294 Šviesoforų montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
835,142.76 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
17-DIR-UEX-004
Aprašymas

Fourniture, pose, dépose et entretien de signalisation directionnelles: portiques, potences et Haut-Mâts pour la DIR Ouest.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=333038&orgAcronyme=d4t
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/07/2017 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.