Publications Office of the EU
UK-Welwyn Garden City: Geotechninės inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Welwyn Garden City: Geotechninės inžinerijos paslaugos

  • Skirta
    08/10/2012
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71332000 Geotechninės inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
C632
Aprašymas

Geotechnical engineering services. Geotechnical Engineering services to Chalk Mines in Chantry Lane, Hatfield.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
200,000.00
Galutinė sutarties vertė
200,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ian Farmer Associates (1998) Ltd
Pašto adresas: Unit 1, Bamburgh Court,, Team Valley Trading Estate,
Vietovė: Gateshead.
Pašto kodas: NE11 0TX
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.