Publications Office of the EU
Italija-Venecija: Kapinių paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Venecija: Kapinių paslaugos

  • Paskelbta
    13/08/2021
  • Galutinis terminas
    10/09/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/09/2021
  • Skirta
    15/10/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
STAZIONE UNICA APPALTANTE DELLA CITTA' METROPOLITANA DI VENEZIA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITH35 Venezia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH35 Venezia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98371110 Kapinių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
724,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
292,471.34 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
8810362CB6
Aprašymas

L’appalto ha per oggetto la gestione dei servizi cimiteriali esistenti nel territorio del Comune di Mira, secondo le modalità di cui all’articolo 1 del Capitolato Speciale d’Appalto. Per l’esatta descrizione delle prestazioni oggetto del presente appalto si rinvia al Capitolato Speciale d’Appalto e al relativo allegato.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://cmvenezia.pro-q.it/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/09/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
724,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
292,471.34 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Società Cooperativa Sociale Barbara B
Pašto adresas: Corso Rosselli, 93
Vietovė: TORINO
Pašto kodas: 10129
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.