Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Oslas: Statybos darbai

  • Paskelbta
    15/05/2018
  • Galutinis terminas
    18/06/2018
  • Atšaukta
    26/09/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Statens vegvesen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO0A2 Vestland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
17/223068
Aprašymas

The background for the procurement is the Norwegian Public Roads Administration´s plans for a new Sotra Connection between Bergen and Fjell municipalities and the need to free-up areas for the new road.
The existing high-voltage cables (aerial cables) are to be replaced with cables that go through cable tunnels, as well as under a bridge. The relaying includes the 132 kV Breivik-Litlesotra and 300 kV Fana-Litlesotra cables on the stretch between Breivik and Litlesotra transformer station. In order to cross the fjord, the cables must be laid in cable tunnels under the existing Sotra bridge.
This contract is for work that shall be carried out on the existing Sotra bridge.
Separate competitions have been previously announced for the delivery and drawing of the cables, as well as a previously announced competition for the construction of cable tunnels and shafts on both sides of Sotra bridge.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Statens vegvesen
Nacionalinis registracijos numeris: 971 032 081
Pašto adresas: Postboks 8142 Dep
Vietovė: Oslo
NUTS kodas: NO051
Pašto kodas: 0033
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Gunnar Gjæringen
Pagrindinis adresas: http://www.vegvesen.no
Elektroniniu būdu naudojant:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=211558&B=VEGVESEN
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/06/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.