Publications Office of the EU
Belgija-Perwez: Įvairūs baldai bei įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Perwez: Įvairūs baldai bei įranga

  • Paskelbta
    13/03/2020
  • Galutinis terminas
    09/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/04/2020
  • Skirta
    14/10/2020
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39150000 Įvairūs baldai bei įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
987,612.31 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
19
Pasiūlymo referencinis numeris
2020-048
Aprašymas

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eten.publicprocurement.be
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/04/2020 18:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.