Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Karkasinių konstrukcijų statymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

D-Taufkirchen: Karkasinių konstrukcijų statymas

  • Pranešta
    26/11/2011
  • Paskelbta
    12/01/2012
  • Galutinis terminas
    16/02/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/02/2012
  • Skirta
    30/03/2012
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45223220 Karkasinių konstrukcijų statymas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,775,482.84 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
LV 102
Aprašymas

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Pašto adresas: Köglweg 3
Vietovė: Taufkirchen
Pašto kodas: 82024
Šalis: DEU
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/02/2012 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
4,500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
4,775,482.84 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Pašto adresas: Hans-Urmiller-Ring 35
Vietovė: Wolfratshausen
Pašto kodas: 82515
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.