Publications Office of the EU
DISKŲ SRITIS IR DISKŲ TIEKIMAS - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

DISKŲ SRITIS IR DISKŲ TIEKIMAS

  • Skirta
    09/12/2024
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Národní památkový ústav
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30233141 Perteklinis nepriklausomų diskų masyvas (RAID)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,286,197.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
KLVZ/NPU-310/40/2024
Aprašymas

Viešojo pirkimo sutarties vykdymo dalykas yra diskų masyvo, plėtotės diskų įrenginių ir 42 sumontuotų diskų dalių pristatymas pagal specifikacijas, įskaitant transportavimą į viešojo pirkimo sutarties vykdymo vietą. Sutarties dalykas išsamiau apibūdintas 4 priede „Techninės specifikacijos“. Privalomi eksploatacinių savybių objekto parametrai išsamiau aprašyti šiame priede Nr. 4 atskiruose lapuose.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nabídková cena v Kč bez DPH
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,286,197.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: CSF, s.r.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Hradec Králové
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.