Publications Office of the EU
Lenkija-Katowice: Kraštovaizdžio darbai sporto aikštelėse ar poilsio zonose - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Katowice: Kraštovaizdžio darbai sporto aikštelėse ar poilsio zonose

  • Paskelbta
    03/10/2022
  • Galutinis terminas
    07/11/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/11/2022
  • Skirta
    03/02/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zakład Zieleni Miejskiej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL22A Katowicki
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL22A Katowicki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45112720 Kraštovaizdžio darbai sporto aikštelėse ar poilsio zonose
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
41,031,536.26 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
NZI.261.52.2022
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych / Inwestycji pn.:
„Poprawa jakości życia mieszkańców w terenach zurbanizowanych
poprzez budowę i modernizację parków miejskich w Katowicach”
4. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na pięć następujących części:
1) Część Nr 1 – „Budowa parku przy ul. Wantuły w Katowicach”
2) Część Nr 2 - „Rewitalizacja i rozbudowa parku na Wełnowcu w Katowicach”
3) Część Nr 3 – „Budowa parku przy ul. Leopolda/LeRonda w Katowicach”
4) Część Nr 4 – „Modernizacja parku w dolinie rzeki Ślepiotka w Katowicach”,
5) Część Nr 5 – „Rewitalizacja terenu przy Stawie Kajakowym w Katowickim Parku Leśnym”.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.smartpzp.pl/zzm
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/11/2022 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.