Publications Office of the EU
Plytelių klojimo darbai - Neakivaizdinė dializė, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Plytelių klojimo darbai - Neakivaizdinė dializė, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH

  • Paskelbta
    16/07/2025
  • Galutinis terminas
    19/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/08/2025
  • Skirta
    26/11/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vorarlberger Krankenhaus-Betriebsgesellschaft mit beschränkter Haftung
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT342 Rheintal-Bodenseegebiet
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45431000 Plytelių klojimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
64,975.56 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Verfahrens-ID: 157695
Aprašymas

Plytelių klojimo darbai - Neakivaizdinė dializė, Rankweil - Vorarlberger Krankenhaus-BetriebsgesmbH

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/220033
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/220033
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/08/2025 09:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Verlängerung der Gewährleistungsfrist
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Erhöhung Haftungsrücklass
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Nachweis von Normen für Umweltmanagement
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Gesamtpreis netto
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 94
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
64,975.56 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Vlbg. Fliesenpool GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Götzis
Pašto kodas: 6840
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.