Publications Office of the EU
Švedija-Stokholmas: Magnetinio rezonanso introskopijos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Stokholmas: Magnetinio rezonanso introskopijos įranga

  • Skirta
    05/06/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kungliga Tekniska högskolan
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE1 Östra Sverige
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33113000 Magnetinio rezonanso introskopijos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
816,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
816,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
V-2020-0400
Aprašymas

Denna upphandling avser en uppgradering av den magnetkamera Philips Ingenia 3T som ingår i Jonassons centrum. För att kunna fortsätta internationellt ledande forskning med Jonassonscentrets magnetkamera (Philips Ingenia 3.0 T) behöver utrustningen uppgraderas med hård- och mjukvara för MR-elastografi.
I detta fall är teknisk kompatibilitet med den existerande utrustningen ett absolut krav.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
816,000.00
Galutinė sutarties vertė
816,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Philips AB
Pašto adresas: Philips AB Knarrarnäsgatan 7 16485 Kista SE110 Stockholm
Vietovė: Stockhlms län
Pašto kodas: 164 85
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.