Publications Office of the EU
Suomija-Seinäjoki: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Seinäjoki: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos

  • Paskelbta
    29/04/2020
  • Galutinis terminas
    03/06/2020
  • Skirta
    16/11/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Etelä-Pohjanmaan elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80400000 Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
550,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
670,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
EPOELY/484/2020
Aprašymas

Tarjouspyynnössä esitetty hankintamäärä on arvio, eikä sopimus aseta hankintayksikölle määräostovelvoitetta.
Hankintayksikkö valitsi kaksi (2) palveluntuottajaa, joiden kanssa se on tehnyt sopimuksen puitejärjestelystä. Sopimus ei sisällä määräostovelvoitetta eikä tuota palveluntuottajille yksinoikeutta myydä palvelua hankintayksikölle.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/hanki?id=296835&tpk=c11b764e-481c-447a-964c-1d38013b562f
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Hankintayksikkö muodostaa kahden (2) palveluntuottajan puitejärjestelyn, jossa kaikki ehdot on vahvistettu. Ehdot ovat osapuolia sitovia. Puitejärjestelyyn valitaan kaksi (2) kokonaistaloudellisesti edullisinta palveluntuottajaa. Palveluntuottajien välinen ensisijaisuusjärjestys vahvistetaan hankintapäätöksessä.
Apskaičiuotoji vertė
550,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
670,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Spring House Oy
Pašto adresas: Ruoholahdenkatu 14
Vietovė: Helsinki
Pašto kodas: FI-00180
Šalis: FIN

Vietovė: Sedu Education Oy
Pašto adresas: Rastaantaival 2
Vietovė: Seinäjoki
Pašto kodas: FI-60200
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.