Publications Office of the EU
Ispanija-Vacarisses: Pagaminto valgio tiekimo kitoms įmonėms ar kitoms institucijoms paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Vacarisses: Pagaminto valgio tiekimo kitoms įmonėms ar kitoms institucijoms paslaugos

  • Pranešta
    08/05/2023
  • Skirta
    07/07/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
Keli pagrindiniai BVPŽ kodai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,160,810.94 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6.39 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
31/2023
Aprašymas

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
1,160,810.94 EUR
Galutinė sutarties vertė
6.39 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: 7 i TRIA SLU,
Pašto adresas: Carrer Riu Anoia, 42-54
Vietovė: EL PRAT DE LLOBREGAT
Pašto kodas: 08820
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.