Publications Office of the EU
Lenkija-Szczecin: Medicinos praktikos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Szczecin: Medicinos praktikos paslaugos

  • Galutinis terminas
    05/04/2023
  • Paskelbta
    07/04/2023
  • Atšaukta
    28/04/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85121000 Medicinos praktikos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,118,896.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
K/DOPIES/7/2023
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu teleradiologii
(kod CPV85121000-3 Usługi medyczne), polegających na opisywaniu zleconych do opisu badań
diagnostycznych:
- tomografii komputerowej (TK),
- rezonansu magnetycznego (RM),
- RTG w trybie dyżurowym.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Nacionalinis registracijos numeris: 8512537776
Pašto adresas: ul.Strzałowska 22
Vietovė: Szczecin
NUTS kodas: PL424
Pašto kodas: 71-730
Šalis: POL
Pagrindinis adresas: www.onkologia.szczecin.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/04/2023 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,118,896.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.