Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Nutekamojo vandens priimtuvų valymo ir ištuštinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Nutekamojo vandens priimtuvų valymo ir ištuštinimo paslaugos

  • Paskelbta
    15/10/2013
  • Galutinis terminas
    26/11/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/11/2013
  • Skirta
    20/12/2013
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90640000 Nutekamojo vandens priimtuvų valymo ir ištuštinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,828,268.60 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,122,564.30 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
DZP/68/PN/52/13
Aprašymas

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zarząd Dróg Miejskich
Pašto adresas: ul. Chmielna 120
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-801
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Kancelaria
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/11/2013 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,828,268.60 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,122,564.30 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: SPECTARE s.c.
Pašto adresas: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 01-494
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.