Publications Office of the EU
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Dažymo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liuksemburgas-Liuksemburgas: Dažymo darbai

  • Paskelbta
    07/04/2023
  • Galutinis terminas
    10/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/05/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LU Luxembourg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45442100 Dažymo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2300700
Aprašymas

Travaux de peinture à exécuter dans le cadre du projet de construction d’un nouveau Centre Intégré Pour Personnes Agées à Eischen. Le bâtiment a une superficie totale de 5.945m2 et se compose de deux bâtiments reliés par une zone de connexion de 75 m² : Bâtiment Principal : 3.890 m² ; Résidence 2.000 m² Il est prévu de réaliser les travaux suivants : Travaux de papiers peints : 12.300 m² Travaux de papiers peints "Vintage" : 4500 m² Travaux de peinture sur murs (enduits ciment et plâtre) : 11.780 m² Travaux de peinture sur murs en ciment : 600 m² Travaux de peinture sur plafonds (plâtre) : 8650 m²

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Homes Pour Personnes Agées de la Congrégation des Franciscaines de la miséricorde A.s.b.l.
Pašto adresas: 48A Avenue Gaston Diderich
Vietovė: Luxembourg
NUTS kodas: LU
Pašto kodas: 1420
Šalis: LUX
Pagrindinis adresas: http://www.hppa.lu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&id=527220&orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/05/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.