Publications Office of the EU
Lenkija-Sopot: Transporto priemonės atliekoms vežti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Sopot: Transporto priemonės atliekoms vežti

  • Paskelbta
    07/12/2022
  • Galutinis terminas
    13/01/2023
  • Skirta
    22/02/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Eco Sopot Sp. z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144510 Transporto priemonės atliekoms vežti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
615,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
686,945.76 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.271.7.2022
Aprašymas

dostawa w formie leasingu operacyjnego z wykupem specjalistycznego pojazdu typu śmieciarka, z zabudową wannową do odbioru odpadów BIO na okres 2-letni: pojazd ciężarowy śmieciarka 2-osiowy z zabudową jednokomorową do odbioru odpadów BIO, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Eco Sopot Sp. z o.o.
Nacionalinis registracijos numeris: REGON 522447168
Pašto adresas: al. Niepodległości 723a
Vietovė: Sopot
NUTS kodas: PL633
Pašto kodas: 81-853
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Karolina Szydłowska
Pagrindinis adresas: https://zom.sopot.pl/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezamowienia.gov.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

34144510 - Transporto priemonės atliekoms vežti

66000000 - Finansinės ir draudimo paslaugos

66114000 - Finansinio lizingo paslaugos

66110000 - Bankų paslaugos

66100000 - Bankų ir investavimo paslaugos

34110000 - Keleiviniai automobiliai

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
615,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
686,945.76 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: PEKAO LEASING Sp. z o. o.
Pašto adresas: al. Armii Ludowej 26
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-609
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.