Publications Office of the EU
Austrija-Viena: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Viena: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Skirta
    26/09/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT Österreich
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT Österreich
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,042,310.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20828
Aprašymas

ÖBA Baumaßnahmen 2019-2020.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,042,310.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Metz & Partner ZT GmbH
Pašto adresas: Stubenring 4/15
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1010
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.