Publications Office of the EU
Zakup i dostawa monitorów interaktywnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup i dostawa monitorów interaktywnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola

  • Paskelbta
    13/11/2023
  • Galutinis terminas
    15/12/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/12/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30000000 Biuro ir skaičiavimo mašinos, įrenginiai ir reikmenys, išskyrus baldus ir programinės įrangos paketus
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP – II.271.205.2023
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa monitorów interaktywnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu szczegółowo wskazanego w treści załącznika Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt i wyposażenie winne być fabrycznie nowe i kompletne (z pełnym okablowaniem) oraz oznakowane przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta oraz winne pochodzić z autoryzowanej sieci sprzedaży – oficjalnego kanału sprzedaży na rynek Unii Europejskiej, a także być objęte gwarancją producenta. Urządzenia winny być wolne od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich oraz pochodzić z legalnych źródeł

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/12/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.