Publications Office of the EU
Slovakija-Prešov: Operaciniai stalai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Prešov: Operaciniai stalai

  • Paskelbta
    22/10/2019
  • Galutinis terminas
    21/11/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/11/2019
  • Skirta
    27/04/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33192230 Operaciniai stalai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
47,300.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
47,166.67 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
785/2019/VO
Aprašymas

Predmetom zákazky je prístrojové vybavenie litotryptiatického centra urologického oddelenia - operačný stôl pre oddelenie urológie FNsP J. A. Reimana Prešov v počte 1 ks. Predmet zákazky musí byť nový, nepoužívaný a nerepasovaný, v bezchybnom stave a musí zodpovedať všetkým platným právnym predpisom Slovenskej republiky.
Neoddeliteľnou súčasťou zákazky je doprava predmetu zákazky do dohodnutého miesta dodania, vyloženie v mieste dodania, odovzdanie písomných dokladov potrebných pre nadobudnutie vlastníckeho práva k predmetu zákazky, poskytnutie užívateľskej dokumentácie k predmetu zákazky, uvedenie predmetu zákazky do prevádzky (inštalácia) s vydaním potvrdenia o inštalácii, zaškolenie personálu verejného obstarávateľa o správnom užívaní predmetu zákazky s vydaním potvrdenia o zaškolení obsahujúceho menný zoznam zaškoleného personálu, ako aj poskytovanie záručných opráv v prípade výskytu vád predmetu zákazky v priebehu záručnej doby.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://fnsppresov.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/29
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/11/2019 13:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
47,300.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
47,166.67 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Surgitech s. r. o.
Pašto adresas: Pri suchom mlyne 58
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 811 04
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.