Publications Office of the EU
Švedija-Karlskrona: Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Švedija-Karlskrona: Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos

  • Paskelbta
    05/12/2019
  • Galutinis terminas
    09/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/01/2020
  • Skirta
    17/01/2020
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kustbevakningen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE221 Blekinge län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE221 Blekinge län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,600,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2019-2887
Aprašymas

Currently, the Swedish Coast Guard is using the maintenance system ‘AMOS’. The goal of this procurement is to sign a contract that will cover our need for software maintenance, technical support and consultants for our installation of AMOS and it's database. Please see tender documents for more information.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=affpgziujs&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/01/2020 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,600,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: IB Influencing Business
Pašto adresas: Christaki Kranou 63, Ground Floor
Vietovė: Limassol
Pašto kodas: 4042
Šalis: CYP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.