Publications Office of the EU
Bendrųjų elektrinių medicinos sistemų, Ulrich Medicinos sistemų, MIPM ir Konica Minolta prevencinė priežiūra, neatidėliotinas remontas ir medicinos įrangos atsarginės dalys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Bendrųjų elektrinių medicinos sistemų, Ulrich Medicinos sistemų, MIPM ir Konica Minolta prevencinė priežiūra, neatidėliotinas remontas ir medicinos įrangos atsarginės dalys

  • Skirta
    26/12/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV006 Rīga
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,370,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
RAKUS 2023/93S
Aprašymas

Bendrųjų elektrinių medicinos sistemų, Ulrich Medicinos sistemų, MIPM ir Konica Minolta prevencinė priežiūra, neatidėliotinas remontas ir medicinos įrangos atsarginės dalys

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cena
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,370,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SIA “TRADINTEK”
Pašto adresas:
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: LV-1010
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.