Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Reusel: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Nyderlandai, Olandija-Reusel: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos

  • Paskelbta
    31/08/2018
  • Galutinis terminas
    03/10/2018
  • Skirta
    07/10/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
De Samenwerking Kempengemeenten
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,300,634.36 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
BIZOB-2018-KEM-RUN-00466
Aprašymas

De Samenwerking Kempengemeenten (hierna: de SK) gaat de applicaties in het geo-domein (BAG, BGT, Wkpb, BRK en viewer) op innovatieve wijze aanbesteden door een concurrentiegerichte dialoog aan te gaan met de markt. De SK verwacht dat ze haar behoeften en de mogelijkheden die de markt biedt via deze dialoog zo scherp mogelijk krijgt, zodat een heldere en realistische aanbieding door de markt kan worden gedaan.
Beoogd resultaat is het contracteren van 1 partij die het gehele gevraagde productportfolio biedt, zich als een echte partner van de SK opstelt en anticipeert op toekomstige ontwikkelingen in het geo-domein.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: De Samenwerking Kempengemeenten
Nacionalinis registracijos numeris: 9675563
Pašto adresas: Postbus 11
Vietovė: Reusel
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 5540 AA
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Rob van Unnik
Pagrindinis adresas: http://www.bizob.nl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,300,634.36 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sweco Nederland bv
Pašto adresas:
Vietovė: De Bilt
Pašto kodas:
Šalis: NLD

Vietovė: Pagus Informatie Technologie bv
Pašto adresas:
Vietovė: Zaltbommel
Pašto kodas:
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.