Publications Office of the EU
Ispanija-Jaén: Pastatų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Jaén: Pastatų valymo paslaugos

  • Paskelbta
    23/02/2022
  • Galutinis terminas
    13/04/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/04/2022
  • Skirta
    06/07/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Subdelegación del Gobierno en Jaén
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES616 Jaén
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES616 Jaén
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
727,272.72 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
292,500.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
202123000015
Aprašymas

Servicio de Limpieza del edificio sede de la Subdelegación del Gobierno en Jaén, sito en Plaza de las Batallas 2.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Subdelegación del Gobierno en Jaén
Nacionalinis registracijos numeris: S2316001C
Pašto adresas: Plaza de las Batallas 2
Vietovė: Jaén
NUTS kodas: ES616
Pašto kodas: 23071
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Subdelegación del Gobierno en Jaén
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/04/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
727,272.72 EUR
Galutinė sutarties vertė
292,500.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CERCOLIM S.L.
Pašto adresas: ARZP. PEDRO DE CASTRO EDIFICIO COLUMBA II
Vietovė: GRANADA
Pašto kodas: 18013
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.