Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Paskelbta
    18/04/2025
  • Galutinis terminas
    27/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/05/2025
  • Skirta
    08/07/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV006 Rīga
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39180000 Laboratorijos baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
212,055.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
169,776.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
BIOR2025/9/AK
Aprašymas

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/05/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.