Publications Office of the EU
Italija-Novara: Vandentiekio įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Novara: Vandentiekio įrengimo darbai

  • Skirta
    20/07/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consorzio Bacino basso novarese
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC15 Novara
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC15 Novara
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45332200 Vandentiekio įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
98,102.21
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
92,821.81 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Adeguamento dell’impianto antincendio presso l’impianto consortile di Novara, via Mirabella 1 — lotto 1 e lotto 2.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
98,102.21
Galutinė sutarties vertė
92,821.81 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: TK srl
Pašto adresas: strada Prov. per Novara 3
Vietovė: Romentino
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.