Publications Office of the EU
Prancūzija-Montreuil: Kompiuterių palaikymo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Montreuil: Kompiuterių palaikymo ir konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    22/04/2022
  • Galutinis terminas
    30/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2022
  • Skirta
    23/08/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
direction Générale Finances Publiques
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72600000 Kompiuterių palaikymo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
320,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
354,512.63 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DGFiP-DGS-2100037
Aprašymas

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
320,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
354,512.63 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: jiliti sas
Pašto adresas: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Vietovė: Rungis Cedex
Pašto kodas: 94150
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.