Publications Office of the EU
Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta per affidamento di accordo quadro per servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni interventi del Piano delle opere olimpiche

  • Paskelbta
    10/09/2024
  • Galutinis terminas
    25/09/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2024
  • Skirta
    17/03/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SocietàInfrastrutture Milano Cortina 2020 2026 S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
800,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Procedura aperta per affidamento dell'accordo quadro, con un solo operatore economico, avente ad oggetto l'esecuzione dei servizi di ingegneria di ambito strutturale afferenti alla progettazione, in relazione ad alcuni degli interventi previsti dal D.P.C.M. dell8.09.2023, recante il Piano complessivo delle opere olimpiche, in capo alla Societàinfrastrutture Milano Cortina 2020-2026 S.p.A

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2024 12:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: A. ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (RECUPERO STRUTTURALE COMPLESSI MONUMENTALI
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: B.ESPERIENZE SIMILARI PER SERVIZI DI PROGETTAZIONE (OPERE D'ARTE MAGGIORI)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: C. TIPOLOGIA DEI SERVIZI
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: D. Adeguatezza della struttura tecnico organizzativa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 28
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: E. PARITA' DI GENERE
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 2
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prezzo
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
1,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
800,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: STUDIO CALVI BEAM SRL
Pašto adresas:
Vietovė: PAVIA (PV)
Pašto kodas: 27100
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.