Publications Office of the EU
IT įranga DF studijoms - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

IT įranga DF studijoms

  • Paskelbta
    04/09/2025
  • Galutinis terminas
    06/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/10/2025
  • Skirta
    19/11/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Janáčkova akademie múzických umění
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
201,800.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
IT vybavení pro ateliéry DF
Aprašymas

IT įranga DF studijoms

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.jamu.cz
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://zakazky.jamu.cz
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/10/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cena
Apskaičiuotoji vertė
200,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
201,800.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: ENGEL s.r.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Brno - Židenice
Pašto kodas: 61500
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.