Publications Office of the EU
Kompiuterinė navigacija ir ortopedinių implantų pristatymas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Kompiuterinė navigacija ir ortopedinių implantų pristatymas

  • Paskelbta
    21/04/2023
  • Galutinis terminas
    19/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/05/2023
  • Skirta
    31/08/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nemocnice Na Homolce
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33184100 Chirurginiai implantai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
39,753,100.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
39,744,800.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
74/VZ/2023-OVZ
Aprašymas

Šios sutarties dalykas yra nuolatinis dalinis ortopedinių implantų vartojimo reikmenų tiekimas ir nemokamas kompiuterinės navigacijos paslaugų teikimas preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpiu nuo jos įsigaliojimo dienos. Minimalius prietaiso reikalavimus pasiūlymo dalyvis turi dokumentuoti vadove, techniniame lape ar kituose dokumentuose, iš kurių bus galima patikrinti, ar prietaisas atitinka reikalavimus.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Nemocnice Na Homolce
Nacionalinis registracijos numeris: 00023884
Pašto adresas: Roentgenova 15000
Vietovė: Praha
NUTS kodas: CZ010
Pašto kodas: 15000
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Lucie Hauzerová
Pagrindinis adresas: http://www.homolka.cz
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilHomolka
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/05/2023 10:05
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

33184100 - Chirurginiai implantai

33183000 - Ortopediniai prietaisai

33140000 - Medicinos reikmenys

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
39,753,100.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
39,744,800.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: B. Braun Medical s.r.o.
Pašto adresas: V parku 2335/20
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 14800
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.