Publications Office of the EU
Prancūzija-Épinal: Elektroninio parašo sertifikavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Épinal: Elektroninio parašo sertifikavimo paslaugos

  • Skirta
    16/08/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SMIC Des Vosges
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF34 Vosges
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF34 Vosges
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79132100 Elektroninio parašo sertifikavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
60,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Acquisition de certificats électroniques de personnes RGS**/eIDAS et habilitation du SMIC 88 comme autorité d'enregistrement (administrative et déléguée).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
60,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Chamber Sign
Pašto adresas: 46 avenue de la Grande Armée
Vietovė: Paris
Pašto kodas: 75017
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.