Publications Office of the EU
BKP 24 Heizung & Lüftungsanlage - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BKP 24 Heizung & Lüftungsanlage

  • Paskelbta
    08/06/2026
  • Galutinis terminas
    29/06/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/07/2026
  • Skirta
    24/07/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gemeinde Pontresina
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CH056 Graubünden / Grigioni / Grischun
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
684,105.56 CHF
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Die Schulanlage der Gemeinde Pontresina wird umgebaut und saniert

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/07/2026 10:00
Award method
ZK 1
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
684,105.56 CHF
Sutarties sudarymas
Vietovė: DE_Equans Switzerland AG
Pašto adresas:
Vietovė: Chur
Pašto kodas: 7000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.