Publications Office of the EU
Biuro patalpų valymo paslaugos Leszno rajone, Kelių rajone Kąkolewo, Kelių rajonas Śmigiel, Kelių rajonas Górka, kurio bendras plotas yra 692,93 m² - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Biuro patalpų valymo paslaugos Leszno rajone, Kelių rajone Kąkolewo, Kelių rajonas Śmigiel, Kelių rajonas Górka, kurio bendras plotas yra 692,93 m²

  • Paskelbta
    04/04/2024
  • Galutinis terminas
    10/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/05/2024
  • Skirta
    13/06/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
175,915.69 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
O/PO.D-3.2421.4.2024
Aprašymas

Biuro kambarių valymo paslaugos: Leszno rajonas, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – 265,53 m² plotas, Kąkolewo Kelių rajonas, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – su 179,00 m², Kelių rajonas Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – su kambario plotu – 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63–740 Kobylin su kambario plotu – 121,50 m². Valymo paslaugos, kurias sudaro siurbimas, įvairių paviršių plovimas su valymo priemonių klojimu sanitarinėse patalpose ir langų plovimas kas šešis mėnesius.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://gddkia.eb2b.com.pl
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/05/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
175,915.69 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Pašto adresas:
Vietovė: Konin
Pašto kodas: 62-510
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.