Publications Office of the EU
Čekija-Čáslav: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Čáslav: Statybos darbai

  • Skirta
    28/06/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Město Čáslav
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,950,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,817,165.98 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem zadávacího řízení je provedení díla, kterým se rozumí: úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, vč. příslušné inženýrské činnosti, stejně jako všech souvisejících prací a činností, za účelem provedení rekonstrukce hlavního sálu budovy Dusíkova divadla ve městě Čáslav.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,950,000.00
Galutinė sutarties vertė
5,817,165.98 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: PWB stavby, s.r.o.
Pašto adresas: Černý Most, Ocelkova 643/20
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 198 00
Šalis: CZE

Vietovė: PWB stavby s.r.o.
Pašto adresas: Černý Most, Ocelkova 643/20
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 19800
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.