Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Swindon: Aikštelių priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Swindon: Aikštelių priežiūros paslaugos

  • Skirta
    28/02/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
The English Heritage Trust
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKK14 Swindon
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77314000 Aikštelių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
296,085.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
P/REF 00000771
Aprašymas

We look after many nationally important historic gardens and landscapes, the conservation of which is guided by detailed management and maintenance practices. Looking after historic parks and gardens is complex. The protection and conservation of historic designs and features have to be balanced against the needs of visitors and wildlife. We run a number of contracts for the care and maintenance of our landscapes, which include gardens, designed landscapes and the setting of monuments. We welcome applications from skilled companies wanting to tender to provide these services. The new contract is planned to commence 1.4.2018 and will be 5 years in duration. This is an opportunity to apply for the following Contract Devon and North Cornwall Group.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
30,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
296,085.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Parsons Landscape Limited
Pašto adresas: Dairy House Farm, Stoke St Mary
Vietovė: Taunton
Pašto kodas:
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.