Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    05/04/2022
  • Galutinis terminas
    03/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/05/2022
  • Skirta
    03/06/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ineco-Presidencia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
917,115.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20220128-00060
Aprašymas

Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ineco-Presidencia
Nacionalinis registracijos numeris: A28220168
Pašto adresas: Paseo de la Habana, 138
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28036
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Ineco-Presidencia
Pagrindinis adresas: http://www.ineco.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/05/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
917,115.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: DXC Technology Servicios España S.L.U.
Pašto adresas: Calle Jose Echegaray 8
Vietovė: Las Rozas, Madrid
Pašto kodas: 28232
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.