Publications Office of the EU
Graikija-Atėnai: Tikrinimo ir bandymo aparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Graikija-Atėnai: Tikrinimo ir bandymo aparatai

  • Paskelbta
    21/08/2023
  • Galutinis terminas
    18/09/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/09/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL30 Aττική
Pirkėjo vieta
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38500000 Tikrinimo ir bandymo aparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
805,840.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
22
Pasiūlymo referencinis numeris
Δ/ξη 3598/Θ.Ζ/2023 - α/α συστηματος 195943
Aprašymas

Elektroninis tarptautinis atviras konkursas dėl reagentų tiekimo (a) ir smulkiųjų atrajotojų pandolis pagal keturių (4) egzotinių (tarpvalstybinių) ligų programą, b) enzootinė galvijų leukozė c) Kaimo plėtros ir maisto ministerijos Gyvūnų sveikatos direktorato klasikinė panolis ir natūrali kiaulių liga

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΥΛΙΚΟΥ & ΥΠΟΔΟΜΩΝ
Nacionalinis registracijos numeris: Διακήρυξη 3598/Θ.Ζ/2023 - α/α συστηματος ΕΣΗΔΗΣ 195943
Pašto adresas: Μενανδρου 22
Vietovė: Αθηνα
NUTS kodas: EL
Pašto kodas: 105 52
Šalis: GRC
Pagrindinis adresas: http://www.minagric.gr
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.eprocurement.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/09/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

38500000 - Tikrinimo ir bandymo aparatai

33600000 - Farmacijos produktai

33696000 - Reagentai ir kontrastiniai preparatai

33140000 - Medicinos reikmenys

33690000 - Kiti vaistai

33000000 - Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai

33100000 - Medicinos įranga

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.