Publications Office of the EU
Prancūzija-Bordo: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Bordo: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    19/05/2018
  • Galutinis terminas
    25/06/2018
  • Skirta
    28/01/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Région Nouvelle-Aquitaine
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
310,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2018P000S026830000
Aprašymas

MOE 1re phase — Appel à candidature — rénovation énergétique globale et réhabilitation des chambres d'internat — lycée Charles Augustin Coulomb à Angoulême (16).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Région Nouvelle Aquitaine
Pašto adresas: 14 rue François de Sourdis
Vietovė: Bordeaux
NUTS kodas: FRI31
Pašto kodas: 33077
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.nouvelle-aquitaine.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=20250&orgAcronyme=cr-aquitaine
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
310,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cabinet Genaud Architecture
Pašto adresas: 5 place du Palet
Vietovė: Angoulême
Pašto kodas: 16000
Šalis: FRA

Vietovė: C2J Ingénierie
Pašto adresas: 7 place de la Mairie
Vietovė: Saint-Groux
Pašto kodas: 16230
Šalis: FRA

Vietovė: Api Structures
Pašto adresas: 176 rue de la Génoise, ZAC les Montagnes
Vietovė: Champniers
Pašto kodas: 16430
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.