Publications Office of the EU
Portugalija-Angra do Heroísmo: Medicininės dujos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Angra do Heroísmo: Medicininės dujos

  • Paskelbta
    10/03/2023
  • Galutinis terminas
    05/04/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/04/2023
  • Skirta
    19/04/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
24111500 Medicininės dujos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
527,502.14 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
527,501.18 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
21/0001/2023
Aprašymas

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Nacionalinis registracijos numeris: 512105030
Pašto adresas: Canada do Breado
Vietovė: Angra do Heroísmo
NUTS kodas: PT200
Pašto kodas: 9700-049
Šalis: PRT
Asmuo ryšiams: Aida Bettencourt
Pagrindinis adresas: www.hseit.pt
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/04/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
527,502.14 EUR
Galutinė sutarties vertė
527,501.18 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Pašto adresas: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Vietovė: Algés
Pašto kodas: 1495-131
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.