Publications Office of the EU
Austrija-Insbrukas: Masės spektrometrai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Insbrukas: Masės spektrometrai

  • Skirta
    05/07/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Tirol Kliniken GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT332 Innsbruck
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT332 Innsbruck
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38433100 Masės spektrometrai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
380,321.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Neuanschaffung Massenspektrometer.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
380,321.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AB Sciex Austria GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas:
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.