Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Brunsvikas: Motorinės transporto priemonės, skirtos vežti mažiau kaip 10 žmonių - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Brunsvikas: Motorinės transporto priemonės, skirtos vežti mažiau kaip 10 žmonių

  • Paskelbta
    11/08/2018
  • Galutinis terminas
    20/09/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/09/2018
  • Skirta
    13/11/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Braunschweig
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34115200 Motorinės transporto priemonės, skirtos vežti mažiau kaip 10 žmonių
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
264,243.80 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2018/S 154-352814
Aprašymas

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Braunschweig
Vietovė: Braunschweig
NUTS kodas: DE911
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Pagrindinis adresas: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/09/2018 08:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.