Publications Office of the EU
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Pastatų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liuksemburgas-Liuksemburgas: Pastatų valymo paslaugos

  • Paskelbta
    04/12/2020
  • Galutinis terminas
    21/01/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/01/2021
  • Skirta
    21/05/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Administration des bâtiments publics
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LU0 Luxembourg
Pirkėjo vieta
NUTS code: LU0 Luxembourg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45452000 Pastatų išorės valymo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
116,983.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2002021
Aprašymas

Nettoyage final.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Administration des bâtiments publics
Pašto adresas: 10, rue du Saint-Esprit
Vietovė: Luxembourg
NUTS kodas: LU0
Pašto kodas: L-1475
Šalis: LUX
Asmuo ryšiams: Administration des bâtiments publics
Pagrindinis adresas: https://abp.gouvernement.lu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&refConsultation=21371&orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/01/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
116,983.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Express Services SÀRL
Pašto adresas: 18, rue du Commerce
Vietovė: Foetz
Pašto kodas: 3895
Šalis: LUX
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.