Publications Office of the EU
Italija-Vercelli: Inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Vercelli: Inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    16/10/2015
  • Galutinis terminas
    30/11/2015
  • Skirta
    18/05/2016
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Provincia di Vercelli
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC12 Vercelli
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71300000 Inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
445,295.85 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
267,177.51 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Affidamento di incarico professionale per la redazione del progetto definitivo e dello studio di valutazione d'impatto ambientale relativo ai lavori per l'adeguamento del ponte sul fiume Po, lungo la S.P. 32 «Trino — Camino» e la S.P. 7 «Casale — Trino» nei Comuni di Trino e Camino.
CUP D59J13000130003 — CIG: [6424029C6C].

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Amministrazione Provinciale di Vercelli — Ufficio Protocollo
Pašto adresas: Via San Cristoforo 7
Vietovė: Vercelli
Pašto kodas: 13100
Šalis: ITA
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
445,295.85 EUR
Galutinė sutarties vertė
267,177.51 EUR
Sutarties sudarymas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.